326POWER Manriki Trunk Wing for Nissan Z33/350Z
/
  • In stock, ready to ship
  • Backordered, shipping soon
326POWER Manriki Rear Wing (Z33/350Z) features the 326POWER Crown logo engraved into the upper deck and "326" engraved into the underside.
*The legs have been developed in a dogleg shape to match the trunk of the Z33.
Dimensions: 1650mm wide, 965mm mounting leg to mounting leg.